New Balance Nasıl Sneaker Sektörünün En Havalı Markası Oldu?
Haberler

New Balance Nasıl Sneaker Sektörünün En Havalı Markası Oldu?

Dec 26, 2021

"New Balance bugün yükselişte ve 2021 için Yılın Markası olmaya devam ediyor. Açıkça risk aldılar ve yeni şeyler buldular." Spor ayakkabı uzmanı ve meraklısı Clems, New Balance'ı spor ayakkabı endüstrisinin zirvesine işte böyle yerleştiriyor. Tıpkı SNKRS uygulamasının başkan yardımcısı gibi, birkaç hafta önce "hype kültürü öldürüyor ve topluluğumuz New Balance gibi markalara göç ediyor", tüm uzmanlar 2021 basketbolunun MVP'si olduğu konusunda hemfikir.

Markanın risk almasından, işbirlikleri ve açıklık stratejisi de dahil olmak üzere ürünlerinin kalitesine kadar, bu başyazı, markanın 1906'da kurulduğu rüya yılına geri dönüyor. Ve New Balance namı diğer Teddy Santis'in en önemli parçası olduğunu düşündüğünüzde, markanın yaratıcı yönünün başında bile göreve başlamamışken, Clems'in NB'nin saltanatının olası sonuna verdiği yanıta şaşırmıyoruz: "Bence bu sadece başlangıç."
 
Klasiklerini bilen bir marka
990, 2002R ve diğer 327'lerin asfaltta çoğaldığı bir çağda Clems, New Balance ile ilgili ilk anılarını hatırlıyor: New Balance'da, 574'te vs... Çünkü hiç bir değeri yok ve Foot Locker'da 50$'a buluyorsunuz ve renkleri çok havalı. Sahip olduğum ilk modeldi. "Başka bir nesilden Lucas, New Balance ile Amerikan markasının şu büyük klasiğiyle de karşı karşıya geldi: "Başlangıçta New Balance ile ilgilenmiyordum, 574 gibi klasik modelleri olan herkes gibi markayı kolejde çok iyi biliyordum."

 

550'nin gücü

New Balance'ı bu yıl spor ayakkabı endüstrisi tahtına taşıyan işbirlikleri ve risk almada, 550 elbette hayati bir rol oynadı ve Clems buna çok iyi dikkat çekiyor: "550, gerçek risk almanın bir parçası. Air Force 1 ve 550'nin tekelinde olan bir 80'lerin basketbol silüeti çok farklı.New Balance 550'yi Aimé Leon Dore ile piyasaya sürmezse, bunun tam bir fiyasko olduğunu düşünmeye eğilimliyim.Ama bunu Teddy'ye itiraf ettiler Etrafındaki iletişimini kuran Santis ve sonunda o süper ilginç oldu. Ama o iyi çalıştıkları ve yaşattıkları bir model." Sınırlı ortak çalışmaların ana akım modellere olan düşüşüne mükemmel bir örnek olan 550, New Balance'ın siluetlerini piramidin tepesinden tabanına, piramit hiç çökmeden basamaklandırma yeteneğini vurgular.

 

 

 

 Denge anahtardır
"550'de işbirliklerinde durmadılar ve çok sayıda renkle ancak makul kalan bir hızda dağıtıma başladılar. Onu gerçekten basketbolla ilgili süper farklı insanların, modaya uygun ve keskin adamların ayaklarının dibinde görüyorsunuz. ve neredeyse Air Force 1'e alternatif olarak satın alan daha feminen bir müşteri göreceksiniz. tavukların adı kadar yaşıyor. Daha da ileri gidiyor: "Trendlerde, genellikle piramidin ilkesidir, bir model aşağı doğru kademeli olarak inmeye başladığında, piramidin tepesi artık onu istemez. Piramidin tepesi, modelden tiksinmez. zaten ana akım ve bu New Balance yönetiminin çok güçlü olduğunu gösteriyor."